Şirket Profili

Hakkımızda

1999 yılında kurulan Macrocom Bilgisayar, bölgesindeki kamu ve özel sektör alanlarında, güçlü, güvenilir ve dinamik bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Deneyimli personeliyle kuruluşundan bu yana, konusunda aranan bir firma özelliğine sahiptir.
2008 yılında, en iyilere ulaşmak isteyen siz değerli müşterilerimizi, Samsung Elektronik mağazalarımızda ağırlarken, şimdi hedef kitlemizi arttırıp internet üzerinden Tüm Türkiye’ye hizmet vermek istiyor ve samsungevi.com la bunu gerçekleştiriyoruz. 70 yılı aşkın süredir en yenileri ve en iyileri üreten Samsung markasını, sizlerle en iyi şekilde buluşturmayı hedefliyoruz.
Amacımız her şeyi tedarik etmek ve satışa sunmak değil, deneyim sahibi olduğumuz, en iyi bildiğimiz Samsung ürünlerini sizlerle paylaşmaktır. Bu doğrultuda ürünlerle ilgili detaylı teknik bilgi, yüksek çözünürlüklü ürün görselleri ve videoları ile Samsung ürünlerinde referans bir site olmanın yanı sıra ürün özelliklerinden satışa ve satış sonrası hizmetlerimize kadar aklınızda en ufak bir soru işareti bırakmadan, mağazalarımızın konforunu evinize taşıyabilmenin hayalindeyiz.
Bunun için hayallerini ertelemek istemeyen siz özel müşterilerimizi samsungevi.com mağazamızda en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgiye
şimdiden teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.